אם גם אתם חשים תשושים ועייפים, בקושי מצליחים להתלבש בבוקר, יתכן שחסרה לכם אנרגיה חיונית מסיבות פיזיות או נפשיות ולאחר שעברתם תהליכים מסוימים בחייכם והתעייפתם * הבשורה הטובה ללוקים בתסמונת העייפות הכרונית הינה שאצת הספירולינה הטבעית העשירה במרכבי תזונה ידועים, מסוגלת לסייע ולהקים אתכם על הרגליים!

אנחנו רצים מפה לשם, קמים מוקדם, ישנים מאוחר, מטופלים בתינוקות או בילדים מתבגרים או דווקא בהורים מזדקנים ולהיפך, עובדים קשה או לא עובדים בכלל ומחפשים את עצמנו, אוכלים לא נכון ומבצעים מעט מאוד פעילות גופנית. החיים שואבים אותנו מכל הכיוונים והלחץ רב. תחרות גלויה וסמויה מעמידה כל אחד מאיתנו ברשתות החברתיות אל מול תופעות ואנשים שאנחנו לא עומדים בקצב שלהם ובסופו של דבר, מה לעשות, מתעייפים.

התשישות הזו, שלעיתים מקשה עלינו אפילו להתלבש בבוקר וללכת לעבודה, עלולה להתפתח מתסמינים פיזיים או נפשיים ולגרום לתסמינים לא פחות שליליים.

התשובה החדשנית לכך היא אצת הספירולינה. אצה כחולה שמקורה באגמים מימי קדם, שמרכיביה התזונתיים מפתיעים בכל פעם מחדש. החלבונים, חומצות האמינו, נוגדני החמצון, כל אלו יחד פועלים כמקשה אחת כנגד אותה עייפות כרונית ומחדירים לגוף את האנרגיה שהוא כל כך זקוק לה.

מה העייפות הזאת?!

כולנו עייפים ברמה כזו או אחרת. ישנה עייפות ברמה יומית וישנה עייפות לאורך תקופה מסויימת לאור אירועים שהתרחשו בחיינו וישנה גם עייפות מצטברת שמתפשטת בגופנו, בחיינו ובנשמתנו שאנחנו מרגישים שאינה עוזבת אותנו ויש לה לעיתים הסברים רפואיים מנומקים מאוד כגון מחסור בהמוגלובין.

למרבה המזל, ישנה לסובלים כיום סיבה טובה להרגיש רגועים יותר עם תסמיני העייפות מאחר והם נכללים תחת שם אחד מוגדר “עייפות כרונית”, אשר הרפואה המודרנית מתחילה להכיר בה ואת מאפייניה ולנסות לסייע ללוקים בה, בניגוד לעבר כאשר היה נדמה שמי שעייף הוא גם עצלן והפתרון הינו רק לקום וללכת בכל תנאי ובכל מצב גם אם הוא מתעקש שקשה לו מאוד..

חלק מהסיבות לאותה תסמונת עייפות כרונית הינן מחלות ויראליות, אשר גורמות לחולים להרגיש תשושים מאי פעם וגם לאחר שהחלימו מהמחלה לא החלימו מהתשישות המלווה אותה. חולשה גדולה אשר אינה נרגעת גם לאחר מנוחה טובה של כמה ימים ולילות מעלה את החשד להיווצרות תסמונת העייפות הכרונית.

כמו כן הסובלים מאנמיה, מחסור בהמוגלובין בדם, עלולים לסבול מעייפות כרונית אשר נובעת מבעיה באספקת החמצן בגוף. הם ירגישו שהם זקוקים למנוחה כל הזמן ויתקשו אפילו בביצוע פעולות פשוטות וכן יש סיכוי סביר לכאבים בשרירים ובפרקים, לחולשה, חוסר תיאבון וכאב ראש.

הספירולינה נלחמת בעייפות

על מנת לאבחן את העייפות הכרונית, יש לשלול תסמיני מחלות אחרות וכן לוודא שהחולה סובל מהם לפחות כחצי שנה ברציפות, לכן אין טעם לחכות לאבחון ולריפוי בשיטות קונבנציונליות המחייבות סבל ממושך, אלא כבר אפשר ניתן ורצוי לטפל בעייפות כבר מעת היווצרה וכבר מהיום בו אנו מרגישים חסרי אנרגיה וחיוניות. על מנת לטפל בעייפות הכרונית וגם בעייפות ובתשישות המאפיינות את כולנו בחיי היום יום התבשרנו לאחרונה שאצת הספירולינה, ששמה נקשר לריפוי מחלות רבות, יודעת להילחם גם בעייפות!

מסתבר, שהספירולינה מטפלת בשורש הבעיה הגורמת לעייפות כבר בתחילת דרכה ומשקמת את תפקוד המערכות בגוף באופן כוללני, ולכן היא שונה משלל תוספי התזונה והטיפולים המשלימים אשר מומלצים לאחר האבחון והסבל הממושך מהעייפות הכרונית.

בין אם נבחנים אצל המטופל חוסר איזון הורמונלי או תזונה לקויה, בין אם יש חשש לבעיה פסיכולוגית או לרגישות, הספירולינה תיתן מענה ותחזק את המערכת החיסונית הגופנית.

מחקרים מוכיחים חד משמעית

מחקר בנושא הספירולינה מול העייפות הכרונית נערך בארצות הברית בשנת 2014. אנשים שנטלו רק 3 גרם ספירולינה ביום דיווחו על שיפור משמעותי ברמת העייפות ולעומת זאת ברמת האנרגיה העולה בתוך פחות מחודש. ערכי התזונה הגבוהים נספגו בקלות בגוף ואנרגיה אשר נוצלה בגוף להתמודדויות עם מחסורים שונים, התפנתה לטפל במערכת העיכול ובמערכת החיסונית ולחזק אותן וכך הגוף קיבל פוש רציני ממזון העל הצמחי הטבעי ללא כל מאמץ מיותר. היפטרו מהעייפות הכרונית עכשיו ובקלות- הספירולינה זמינה לרשותכם.