צמח המורינגה מכיל פי 3 ברזל מתרד, פי 4 סידן מחלב, פי 4 ויטמין A מגזר, פי 2 חלבון מחלב, פי 3 אשלגן מבננה, פי 3 ויטמין E משקדיםֱֱֱ! האם אתם יודעים איך להשתמש במורינגה לשיפור מצב הבריאות הכללי שלכם? אתם עשויים להיות מופתעים כאשר תדעו עד כמה המורינגה טובה בשבילכם – כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא במאמר זה

עם המצב האקולוגי האיום בעולם, אנשים מודעים יותר ויותר בכל הקשור לאכילת מזון בריא, שמירה על כושר ובאופן כללי בטיפול בבריאותם. לכן, הצמחים שלא קיבלו מספיק תשומת לב לפני הופכים פופולאריים יותר עכשיו. המורינגה היא אחד מהצמחים האלה, ואנו רוצים להציג לך אותו, כך שתוכל לנצל את החומרים המזינים המועילים שיש לו – לבריאותך.

המורינגה יכולה להיות מועילה בטיפול במחלות שונות כמו סוכרת, דלקת פרקים, בעיות עם כבד, אנמיה, כמו גם בעיות עם ההפרעה במערכת העיכול. כדי להפיק את המרב מהמורינגה אם יש לך סוכרת מסוג כלשהו, עליך לעשות כדלקמן: הכנס חופן עלים של הצמח לתוך סיר עם לפחות שלוש כוסות מים. יש להרתיח עד לצמצום הנוזלים לכדי כוס אחת, ואז לשתות לאט בלי העיסה. תה כזה צריך לשתות כמה פעמים ביום, במשך כמה חודשים כדי לראות את התוצאות המדהימות.

ערן דרור, האיש שחקר את עצי המורינגה ומגדל אותם בבקעה

ערן דרור, האיש שחקר את עצי המורינגה ומגדל אותם בבקעה

המורינגה נלקחת בדרך כלל כתוסף תזונה היומית על מנת לשפר את הבריאות. עם זאת, אנשים יכולים להעיד שכדאי לשקול את השימוש במורינגה על בסיס קבוע. יש במורינגה חומרים מזינים חיוניים אשר יכול להעשיר את מצב בריאותך הכללי. העלים נארזים עם מינרלים וויטמינים C ו-E והם מכילים מספר רב של רכיבים שימושיים הנלחמים ברדיקלים חופשיים. שתיית תה, למשל, בדרך זו מאפשרת מניעת דלקת ופגיעה בתאי הגוף.

המורינגה יכולה לסייע במניעת הצטננות ויתר המחלות הנלוות של העונה. יתר על כן, אנשים אשר סובלים ממחלות כמו השמנת יתר וסוכרת צריכים להיות שמחים כיוון שתה מעלי מורינגה יפחית את הסיכויים לקבל סוג כרוני של מחלות אלו, משום שהוא לא נותן לדלקת כלל להתקיים בגוף. בנוסף, שתיית תה מהמורינגה תורמת לתפקוד תקין של המוח. רופאים מרחבי העולם נוטים לציין כי המורינגה מסייעת למניעת הסימפטומים של מחלת אלצהיימר. נוסף על כך, תה כזה יכול לעזור לסובלים מדיכאון או מהפרעות פסיכולוגיות אחרות המשיקות לתנאי בריאות הנפש, שכן המורינגה עוזרת לייצב את תפקוד המוח.

למורינגה יש יתרונות בריאותיים משמעותיים עבור הכבד. שימוש בעלי המורינגה יכול למנוע התחמצנות, רעילות ונזק לכבד, שהרי הכבד אחראי על ניקוי רעלי הדם בגוף, ואילו המורינגה עוזרת לו לתפקד מאחר והיא שומרת על אנזימי הכבד ברמות נאותות.