מרגישים עייפות מוגברת? החגים סחטו אתכם ואין לכם כוח לחזור לשגרה? החורף הקרב מכניס אתכם לחרדות התקררות ויובש? * על הספירולינה שמעתם? אצה פלאית המכונה מזון-על, שתחזיר לכם את האנרגיה והחיוניות האבודות

היא אצה כחולה-ירוקה, אשר גדלה באגמי מים מתוקים ומורכבת מסלילי תאים קטנים, קשורים בצורת ספירלה ומכאן השם- ספירולינה. גודלה ופשטות המראה אינם מלמדים כמעט מאומה על העושר התזונתי המצוי בה במיוחד בזכות תכולת חלבון ייחודית וכן מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון וחומצות שומן, המגדירים אותה כלא פחות מ”מזון-על”.

מומחים לתזונה וספורטאים כבר צורכים שנים ארוכות את הספירולינה כחלק בלתי נפרד מתזונתם היומית, אך הגיע הזמן שגם אנחנו, האנשים מן השורה, נכיר את היתרונות הבריאותיים שיכולים לשנות את שגרת חיינו.

הספירולינה אהודה במיוחד היות שמדובר ברכיבי תזונה רבים שמכונסים בתוך כמות קטנה של הצמח ומכאן שהאדם צורך את מה שעושה לו טוב מבלי להתמלא מידיי. מחד, הספירולינה מספקת את הדרישות התזונתיות ומעבה את הקיים ומאידך, היא גם חוסמת את הצורך באכילת יתר ולכן מכונה מזון-על, שמחולל בגוף שינוי שהוא כל כך זקוק לו. אגב, תכולת החלבון בספירולינה הינה פי שלושה מאשר בבשר ולכן בין היתר היא מכונה כך.

השפעתם של מזונות העל כגון הספירולינה ידועה כמיידית וברורה. האנרגיה חוזרת לגוף ולנשמה, החיוניות ניכרת בכל צעד, ומצב הרוח מקבל דחיפה מחודשת. המראה הכללי משתפר כולו כולל מראה העור והשיער אשר מקבלים ברק מעודן.

מבחינה רפואית השינוי מתחיל מבפנים. תופעות החורף המטרידות, ההצטננויות, היובש, השפעות, יורדות למינון מופחת היות שפעילות מערכת העיכול משתפרת ומשפיעה על כל הגוף וכך פעילות המערכת החיסונית שמתחזקת מבפנים. וכאשר אנו מרגישים בריאים וחזקים, אנו פנויים לממש את עצמנו, ללא מתחים מיותרים ובעיות כלשהן.